Stříbrné náramky

Vyberte si luxusní stříbrný náramek na ruku či na nohu v našem sortimentu. Rafinovaný náramek ve vás probudí vnitřní bohyni. Na výběr máte z celé škály produktů v jemném i ve výrazném provedení. Nabízíme stříbrné náramky vhodné jak pro všechny společenské příležitosti, tak i na každodenní nošení.

Naše stříbrné náramky jsou zdobeny pravými řičními perlamy, drahými kameny či krystaly. Vždy je doplňuje praktické zapínání. Délka je pevná nebo nastavitelná - to je výhodnější, pokud přesně neznáte obvod své ruky a chcete, aby vám náramek perfektně seděl na ruce. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv stříbrný šperk z našeho sortimentu, garantujeme vám špičkovou kvalitu.

Bohatě zdobené perlové náramky podtrhnou krásu vašich štíhlých paží a dlouhých prstů. Slaďte je barvou a stylem se svým oblečením, s dalšími šperky (například s prsteny) i se svou náladou. Každá barva má totiž odlišnou symboliku. Ať už si vyberete jakýkoliv náramek, úspěch ve společnosti s ním máte zaručen.

Kvalitní rhodiovaná povrchová úprava zaručuje antialergenní vlastnosti a dlouhou životnost stříbrných náramků. Ke každému stříbrnému šperku přikládáme pěknou dárkovou krabičku či dárkový sáček.

Aktivní filtry